מגורים

כאשר מדובר בבנייה למגורים, ישנה חשיבות ראשונה במעלה להיכרות עם האדם עבורו נבנה הפרויקט – מיהו? מה הם הרצונות שלו? מה הם הצרכים שלו? המיפוי וההבנה המעמיקה של צרכי הדייר הפוטנציאלי הם המפתח ליצירת חווית המגורים הטובה ביותר עבורו. עיקרון זה, בצירוף ההקפדה על בחירת אדריכלים הרגישים לצרכי הלקוח ועל עמידה במסגרת ידועה מראש של תקציב וזמן, הם שמנחים את חברת ella בכל פעילותה בתחום זה.

 

גם בשלב המימוש נשמרת ההקפדה על בחירת בעלי המקצוע וחומרי הגלם: נבחרים רק בעלי מקצוע מנוסים בעלי יכולות מוכחות ורק חומרי גלם שנוסו והראו את עמידתם בסטנדרטים המחמירים ביותר של איכות. כל בעלי המקצוע המעורבים בפרויקט עובדים בשיתוף פעולה מלא, תחת תיאום ופיקוח של חברת ella, המוודאת עמידה ביעדי זמן וביצוע.

 

עם האיכלוס, ממשיכה החברה לעמוד בקשר עם הדיירים, במטרה ללמוד מתקופת ההרצה ולבצע שיפורים עבורם ועבור הפרויקט הבא. הרזומה של החברה כולל עשרות פרויקטים בתחום המגורים בגבעת זאב, פסגת זאב, כוכב הצפון בתל אביב, גן יבנה, מבשרת ציון, הר אדר, הולילנד ירושלים ואתרים נוספים. את כל הידע והניסיון שצברה ella בפרויקטים אלה מעמידה החברה לרשות הלקוחות הבאים.

מלונות החברה


היכולת להפתיע, לחדש ולחזות במדויק את צרכי הלקוח היא צורך הכרחי בתחום המלונאות והספא. "ella מלונאות וספא" לומדת את הצרכים, סגנון החיים ואופי החוויה שאורחי המלונות מחפשים.

קרא עוד...

 

הנדסה ובניין


כמו בכל תחומי פעילותה, גם בניהול פרויקטים הנדסיים שונים מקפידה חברת ella על איכות ביצוע בלתי מתפשרת. החברה מנהלת ומבצעת פרויקטים אלה הן באמצעות קבלנים ראשיים והן באופן עצמאי.

קרא עוד...

 

ella נדל"ן

 

כהמשך ישיר לפעילותה בתחום הייזום והבנייה, מחזיקה חברת ella מבנים שונים באמצעות חברת הבת שלה – ella נכסים ואחזקות.

קרא עוד...