מי היא חברת ella?

 

בכל זאת, מבט קצר לאחור -

ella נוסדה בשנת 1991 על ידי היזם והמהנדס ראובן אלה ומאז היא יוזמת ובונה פרויקטים נדל"ניים ייחודיים בארץ ובחו"ל, ממנפת את תפיסת החדשנות שלה בתחום ההנדסה והארכיטקטורה ומרחיבה את פעילותה בכמה תחומי נדל"ן: אחזקת נכסים מניבים, ייזום ובנייה של בנייני מגורים וניהול מלונות וספא.

 

לרוח הצעירה והדינמית הנושבת בחברה, אחראיות הנפשות הפועלות שמאחורי השם ella - קומץ אנשי צוות מקצועיים בתחומם, המרכיבים יחדיו מנגנון יעיל הממנף את יכולותיה הנדירות של החברה. מינוף זה נעשה גם על ידי חבירה לגופים ולחברות בעלי יכולות המשלימות את איכויות החברה, וזאת מבלי לוותר על מעורבות מלאה של ella בניהול המיזמים או להוריד מאחריותה לכל הפרטים עד האחרון שבהם.

 

 

המיזמים של ella

כל מיזם שבמימושו משתתפת חברת ella הוא סיפור בפני עצמו – סיפור שתחילתו במיפוי צרכים מעמיק, המשכו במלאכת מחשבת של תכנון וסופו בתהליך מדוקדק של בנייה וגימור. התרשמות מכל אותם המיזמים היא הדרך הטובה ביותר לגלות את איכויותיה של ella, לכן, מובאת בפניכם כאן רשימה קצרה של כמה מהם:

 

מגורים

 

חברת ella יזמה, בנתה והובילה פרויקטים למגורים במקומות שונים בארץ, ביניהם: פרויקט ארנונה הצעירה בירושלים, כוכב הצפון בצפון תל-אביב והבית בלינקולן שבמרכז תל אביב.

 

כוכב הצפון

 

ארנונה הצעירה

 

 

משרדים

 

אחד מתחומי ההתמחות של ella הוא הקמת בנייני משרדים החל משלב הייזום, המשך בכתיבת הפרוגרמה, התכנון והבנייה וכלה באחזקת המבנים באופן שוטף. בין הדוגמאות לפעילותה בתחום זה: בית כנפי האלה ובית דניאל בירושלים, בית אלרוד שבנתניה.

 

בית כנפי האלה, ירושלים

 

 

מלונות וספא

 

חברת ella מחזיקה, מתפעלת ומנהלת שורה של מלונות בישראל ובאירופה: מלון דניאל ומלון שיזן בהרצליה ושורה של מלונות שהוקמו בשיתוף פעולה עם חברת איסתא מלונות, במגוון יעדים כגון: בודפשט, דיסלדורף, ויימר, שטוטגראט ועוד.

 

 

 

מלון דניאל                                                                                                      מלון דיסלדוף, בגרמניה