הבית בלינקולן

 

מעלות רבות יש לו לבית בלינקולן: מיקום אטרקטיבי בקרבת שינקין ורוטשילד; קרבה לציר התנועה המרכזי של צומת מעריב ולתחבורה ציבורית וסביבה שקטה, ברחוב קטן ורגוע, לצד מסעדות ובתי קפה אינטימיים; בנוסף, מדובר בבניין מודרני, שעיצובו הולם בית מגורים המיועד לצעירים הרוצים לחיות בלב העיר הסואנת. על שלל מעלותיו יש להוסיף לבניין מאפיין אחר לגמרי - סגנון הניהול שלו.

 

חברת ella אחזקות עושה עבור דיירי הבניין מה שאף חברת ניהול בישראל לא עושה למען הדיירים שלה. כמקובל, דואגת החברה לניקיון הבניין, לגינון, לפרחים, לתיקונים שוטפים, למעלית, לאינטרקום טלוויזיה במעגל סגור וכיוצא באלו, אבל זו רק ההתחלה.

 

ella אחזקות מספקת לדיירי הבניין מענה לכל בעיה ובקשה, יוצאת דופן ככל שתהיה: בין אם מדובר בסיוע בתליית מדף ובהחלפת מנורה, או בבדק בית יסודי לדירה שנערך פעמיים בשנה וכולל הכל מניקיון הפילטרים במזגנים ועד להסרת האבנית בחדר האמבטיה.

חשוב לא פחות מכל אלו הוא המרקם החברתי בבניין. הבית בלינקולן הוא בית שהחברה נעימה בו בכל ימות השנה, בין אם מדובר בהרמת כוסית משותפת בראש השנה, או בטעימת סופגניות בחנוכה. הדיירים מוזמנים לברך זה את זה בלוח מודעות שנתלה בכניסה לבניין, והפנויים והפנויות אף נהנים מהמכבסה שבבניין, בה הם יכולים להיפגש מדי ערב, בעודם ממתינים לכביסה הנקייה.

 

בקיצור, הבית בלינקולן - בית חם באוירה אורבאנית בלב הסיטי של תל אביב.


לפרטים נוספים ניתן לפנות לשחר- 054-7744439